Natsu” po japońsku oznacza lato. Taką nazwę nosi to aikido gi ponieważ zostało przygotowane z myślą o intensywnych treningach w gorące letnie dni lub w ciepłych pomieszczeniach, w których słabo sprawdzają się klasyczne plecionki ze względu na swoją grubość i sztywność.

Aikido gi NATSU

Keikogi do Aikido – NATSU

„Natsu” po japońsku oznacza lato. Taką nazwę nosi to aikido gi ponieważ zostało przygotowane z myślą o intensywnych treningach w gorące letnie dni lub w ciepłych pomieszczeniach, w których słabo sprawdzają się klasyczne plecionki ze względu na swoją grubość i sztywność.

Więcej

Aikido gi natsu szyte jest na bazie fasonu stosowanego do szycia judogi, z tym że plecionka z górnej części bluzy została zastąpiona cieńszym i lżejszym materiałem o bardzo ciekawym wzorze w kwadraty. Do uszycia dołu, tak jak w judogi, zastosowano bawełnę tkaną w romby. W tym aikido gi pozostały wzmocnienia barków oraz przodu klatki piersiowej, nie ma natomiast dodatkowych wzmocnień kołnierza oraz pach, które dla potrzeb treningu aikido są całkowicie bezużyteczne. Jest jeszcze jedna rzecz odróżniająca to gi od judogi – jest nim wykończenie kołnierza, do tego celu użyliśmy tego samego materiału w kwadraty co do górnej części bluzy. W ten sposób bluza nabiera bardziej eleganckiego charakteru.

Keikogi szyte jest w czterech uniwersalnych rozmiarach, przy użyciu nici rdzeniowych, o dużej odporności na rwanie i przecieranie. Rękawy oraz wszelkie łączenia wykończone są w elegancki i trwały sposób.

Cennik
ROZMIAR TYP CENA
BLUZY
CENA
SPODNI
CENA
PASA
CENA
KOMPLETU
160 CM UNIWERSALNE 105 ZŁ 70 ZŁ 25 ZŁ 200 ZŁ
170 CM
180 CM 110 ZŁ 210 ZŁ
190 CM